Transportowe skrzynie drewniane

Produkujemy transportowe skrzynie drewniane według indywidualnego projektu i zamówienia z drewna surowego oraz certyfikowanego (wolnego od szkodników) począwszy od wielkich skrzyń do pakowania dużych obiektów po małe skrzynie drewniane do przewozu drobnych rzeczy. Transportowe skrzynie drewniane mogą mieć różne wyposażenie i wykończenie: zamki, okucia, kółka itp. Malujemy skrzynie na wybrany kolor. Produkowane przez nas skrzynie mogą być stosowane w krajach UE i całego świata.

Skrzynie transportowe z poszyciem ze sklejki lub płyty OSB to doskonały sposób transportu wielkogabarytowych, niestandardowych i wszelkich innych przedmiotów. Są indywidualnie dopasowane do potrzeb i wymagań przewożonych w nich towarów (wielkość, wyposażenie, wykończenie). Są popularnym i bezpiecznym sposobem transportu towarów drogą morską, lotniczą lub lądową.

Produkujemy transportowe skrzynie drewniane ażurowe przeznaczone do transportu towarów lżejszych i nie wymagających zaawansowanych zabezpieczeń przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli nie jesteś pewien jaki rodzaj skrzyni wybrać - skontaktuj się z naszymi specjalistami. Dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!

W naszej ofercie znajdują się również drewniane skrzynie wojskowe do transportu broni i innych przedmiotów. Skrzynie mogą posiadać wyposażenie wewnętrzne i zewnętrzne jak zamki, okucia, kółka itp. Mogą być też umalowane na dowolny kolor. Mamy wielkie doświadczenie w obsłudze sektora wojskowego. Na naszym koncie są już setki wyprodukowanych skrzyń wojskowych, które dumnie służą w naszym wojsku.

Drewniane skrzynie transportowe za każdym razem tworzymy według indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Możesz przewozić w nich dowolne rzeczy, które odpowiednio spakowane i zabezpieczone w nienaruszonym stanie trafią do celu. Na Twoje zlecenie wykonamy dowolną skrzynię z wyposażeniem, które zagwarantuje bezpieczeństwo transportowanych przez Ciebie towarów. Nie musisz martwić się o projekt i dobór materiałów - nasi fachowcy wybiorą rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Jak pracujemy? Gdzie produkujemy i pakujemy?

1

Zadzwoń!

Nie wiesz jaki rodzaj skrzyni wybrać? Zadzwoń - doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie! tel. +48 48 383-52-04 mob. +48 601-065-155
2

Jak zamówić skrzynie?

Zobacz jakie niezbędne informacje powinieneś przygotować, abyśmy sprawnie obsłużyli Twoje zamówienie. Dowiedz się więcej >>
transportowe skrzynie drewniane3

Gdzie pracujemy?

Produkujemy skrzynie w Wierzbicy koło Radomia. Towary pakujemy w skrzynie w swoim zakładzie oraz na miejscu u Klienta. Przyjedziemy do Twojej firmy i spakujemy towar na miejscu!
4

Transport towarów i skrzyń drewnianych

Na Twoje zlecenie przywieziemy towar do pakowania w skrzynie drewniane i zawieziemy go we wskazane miejsce. Dowiedz się więcej o usługach transportowych >>

Znajdziesz nas w sieci

Obserwuj w sieci nasze prace i filmy z procesu pakowania do transportu